Rozwiązania wymiarujące zintegrowane z Twoim systemem WMS.

Dzięki zastosowaniu urządzeń CUBISCAN możliwe jest precyzyjne określenie wymiarów produktu obniżając koszty magazynowania i wysyłek.

Produkty

W ofercie HKK-Tech odnajdziesz szeroką gamę produktów usprawniających Twoje procesy logistyczne.

Poznaj nasze produkty

Usługi

Usługi

Nie tylko dostarczamy sprzęt, ale również pomagamy go dobrać, otaczamy troskliwą opieką, zapewniamy jego właściwe działania na lata.

Zobacz nasze usługi

News

30
11 | 2021

Od wielu tygodni docierają do nas informacje na temat problemów wewnątrz łańcucha dostaw. Jest to tym bardziej istotne, ponieważ nadchodzi okres świąt...

więcej...

Zasoby pracy w magazynie - jak zrobić więcej za mniej?

Zaufali Nam

DHL
DTW
HEMA
HENDI
CEVA
Leader Logistics
Leroy Merlin
Pepsi
Piast Cargo
Procan Logistyka
Raben
SpeedUp

Kontakt

HKK Tech (HIT - Kody Kreskowe Sp. J.)
ul. Wierzbowa 7
62-002 Suchy Las
 

+48 61 652 77 50
tags@hit-kody.com.pl
biuro@hit-kody.com.pl

Zapytania ogólne

+48 61 652 77 50
biuro@hit-kody.com.pl

Zapytania etykiety

+48 61 652 77 50
tags@hit-kody.com.pl

Zapytania sprzęt

+48 61 652 77 55
biuro@hit-kody.com.pl

Zapytania rozwiązania WMS

+48 607 338 787
biuro@hit-kody.com.pl

Systemy zarządzania magazynem – etykiety i terminale

Działając jako doświadczony dostawca, oferujący profesjonalne rozwiązania informatyczne optymalizujące procesy zarządzania w obszarze logistyki, produkcji i sprzedaży, specjalizujemy się w dostarczaniu etykiet, terminali oraz drukarek, znajdujących zastosowanie w wielu różnorodnych gałęziach przemysłu. Nasza oferta obejmuje ponadto funkcjonalne oprogramowanie specjalistyczne WMS – czyli system zarządzania magazynem, który został opracowany tak, aby umożliwiać osiągnięcie rezultatów optymalizacji przebiegu procesów biznesowych w wielu sektorach gospodarki. System kodów kreskowych pozwala na znaczne przyspieszenie i podniesienie efektywności operacji magazynowych, a co za tym idzie, przyczynia się do podwyższenia standardu obsługi klienta oraz zwiększenia skuteczności zarządzania magazynem.

Co wyróżnia system zarządzania magazynem WMS?

To, co jest najistotniejszą cechą nowoczesnego systemu zarządzania magazynem WMS, jest przede wszystkim fakt, że zapewnia on możliwość zastosowania najnowszych urządzeń takich jak skanery magazynowe, czytniki kodów, etykieciarki oraz terminale mobilne, które komunikują się z systemem drogą radiową. Tego rodzaju rozwiązanie może zostać również wdrożone do pracy np. z automatycznym systemem regałów, przenośnikiem taśmowym oraz z wieloma innymi urządzeniami klasy ERP dostępnymi na rynku.

Najważniejsze zalety, jakie płyną z wprowadzenia systemu zarządzania magazynem WMS to przede wszystkim:

  • Łatwość kontrolowania dostępności towarów,
  • Skrócenie terminów realizacji wysyłek,
  • Dokładne kompletowanie zamówień,
  • Bezbłędne fakturowanie,
  • Możliwość kontrolowania wydajności pracowników.

Poza tym, że oferujemy nowoczesne drukarki do etykiet, terminale wózkowe oraz etykiety, wszystkim naszym klientom zapewniamy fachową pomoc i doradztwo we wdrożeniu systemu zarządzania magazynem WMS. Nasza siedziba mieści się nieopodal Poznania, ale działamy na terenie całej Polski. Zajmujemy się wdrażaniem zarówno systemów uniwersalnych, jak i projektujemy systemy dostosowane do specyficznych potrzeb Klientów.

Fundusze unijne