Etykiety samoprzylepne dla nowoczesnej logistyki i e-commerce.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko etykiety samoprzylepne dla logistyki i e-commerce, ale również taśmy termotransferowe do zadruku. Naszych Klientów wspieramy również poprzez dobór sprzętu do wydruku etykiet.

Produkty

W ofercie HKK-Print odnajdziesz szeroką gamę produktów do znakowania i etykietowania.

Poznaj nasze produkty

Usługi

Usługi

Projektujemy, produkujemy, aplikujemy. Jesteśmy specjalistami w rozwiązywaniu wszelkich problemów z oznakowaniem Twoich wyrobów. Przekonaj się jeszcze dziś!

Zobacz nasze usługi

News

23
06 | 2022

Wykorzystanie technologii do przechwytywania danych w identyfikacji i śledzeniu asortymentu tworzy ogromne możliwości w optymalizacji procesów. Zał...

więcej...

Zasoby pracy w magazynie - jak zrobić więcej za mniej?

Zaufali Nam

DHL
DTW
HEMA
HENDI
CEVA
Leader Logistics
Leroy Merlin
Pepsi
Piast Cargo
Procan Logistyka
Raben
SpeedUp

Kontakt

HKK Print (HIT - Kody Kreskowe Sp. J.)
ul. Wierzbowa 7
62-002 Suchy Las
 

+48 61 652 77 50
tags@hit-kody.com.pl
biuro@hit-kody.com.pl

Zapytania ogólne

+48 61 652 77 50
biuro@hit-kody.com.pl

Zapytania etykiety

+48 61 652 77 50
tags@hit-kody.com.pl

Zapytania sprzęt

+48 61 652 77 55
biuro@hit-kody.com.pl

Zapytania rozwiązania WMS

+48 607 338 787
biuro@hit-kody.com.pl

Etykiety do znakowania magazynów

Poza autorskimi oprogramowaniami mającymi na celu wsparcie szeroko pojętych procesów logistycznych nasza oferta obejmuje wysokiej jakości samoprzylepne etykiety do znakowania, które oferujemy w dowolnym rozmiarze oraz kształcie.

W asortymencie posiadamy etykiety:

  • Papierowe,
  • Foliowe,
  • Laserowe,
  • Termiczne,
  • Specjalistyczne (przywieszki syntetyczne, pętelki, opaski identyfikacyjne, etykiety z klejami specjalnymi itp.).

Najbardziej powszechne i zarazem znajdujące zastosowanie w większości branż są etykiety z papieru, które można zadrukowywać w pełnej gamie kolorów, a także stosować dodatkowe metody uszlachetnień (przetłaczanie, laserowanie). Wszędzie tam, gdzie na oznakowania produktów mogą wpłynąć niekorzystne warunki atmosferyczne, mogą być stosowane etykiety foliowe i termiczne, które wykazują bardzo dobrą odporność na działanie skrajnych temperatur, intensywnego promieniowania UV oraz uszkodzeń mechanicznych.

Rozwiązania dedykowane dla wszystkich gałęzi gospodarki

Nasza oferta obejmuje etykiety dedykowane dla wszystkich gałęzi przemysłu i gospodarki, które znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle spożywczym, magazynowaniu, znakowaniu towarów itp.

Nasz asortyment, poza szeroką gamą najwyższej jakości etykiet samoprzylepnych, obejmuje również logiczne i czytelne systemy umożliwiające oznakowanie towarów oraz kontenerów. Są to przede wszystkim tablice informacyjne, znaki podłogowe, a także różnorodne etykiety zapewniające prawidłowe oznaczanie alejek, regałów, półek oraz pól odkładczych.