HIT - KODY KRESKOWE

hkk-print

HKK-Print to wiodący polski dostawca rozwiązań do identyfikacji produktów i przestrzeni. W naszej ofercie odnajdziesz: etykiety samoprzylepne dla logistyki, przywieszki, systemy umożliwiające znakowanie magazynów, rozwiązania z zakresu BHP i wiele więcej. Oferujemy również projektowanie naklejek, zgodnie z potrzebami naszych Klientów, a także wydruk kodów kreskowych 1D i 2D. Tego rodzaju rozwiązania przydają się w każdej branży - od motoryzacyjnej, przez spożywczą, po nawet odzieżową.

hkk-consult

Z powodzeniem wdrażamy WMS (Warehouse Management System), komponenty odpowiedzialne za kompletację głosową, ale także pomagamy w jak najlepszy sposób wykorzystać wiedzę o Klientach i sprzedaży z zastosowaniem narzędzi Blue Yonder Category Management. Częścią świadczonych przez nas usług są te bazujące na chmurze z wieloma opcjami konfiguracji.

hkk-tech

HKK-Tech to wiodący polski dostawca rozwiązań sprzętowych usprawniających procesy logistyki i produkcji. W naszej ofercie odnajdziesz wysokowydajne skanery (czytniki) kodów kreskowych i kodów 2D, terminale mobilne, drukarki etykiet, rozwiązania RFID. Nasz sprzęt z łatwością współpracuje z systemem zarządzania zasobami magazynowymi WMS, co jeszcze bardziej przyspieszy wszystkie prowadzone prace. W ofercie uwzględniliśmy również lasery do znakowania produktów ze szkła, ceramiki, metalu, a nawet plastiku