HIT - KODY KRESKOWE

hkk-print

HKK-Print to wiodący polski dostawca rozwiązań do identyfikacji produktów i przestrzeni. W naszej ofercie odnajdziesz: etykiety samoprzylepne dla logistyki, przywieszki, systemy umożliwiające znakowanie magazynów, rozwiązania z zakresu BHP i wiele więcej. Oferujemy również projektowanie naklejek, zgodnie z potrzebami naszych Klientów, a także wydruk kodów kreskowych 1D i 2D. Tego rodzaju rozwiązania przydają się w każdej branży - od motoryzacyjnej, przez spożywczą, po nawet odzieżową.

hkk-consult

HKK-Consult to wiodący polski dostawca rozwiązań, dzięki którym zarządzanie zasobami staje się wydajniejsze w każdym przedsiębiorstwie. Oferowana przez nas optymalizacja logistyki magazynowej jest możliwa poprzez dedykowane systemy odpowiadające między innymi za procesy produkcyjne oraz transportowe. Z powodzeniem wdrażamy WMS (Warehouse Management System) oraz komponenty odpowiedzialne za kompletację głosową. Częścią świadczonych przez nas usług, są te bazujące na chmurze z wieloma opcjami konfiguracji.

hkk-tech

HKK-Tech to wiodący polski dostawca rozwiązań sprzętowych usprawniających procesy logistyki i produkcji. W naszej ofercie odnajdziesz wysokowydajne skanery (czytniki) kodów kreskowych i kodów 2D, terminale mobilne, drukarki etykiet, rozwiązania RFID. Nasz sprzęt z łatwością współpracuje z systemem zarządzania zasobami magazynowymi WMS, co jeszcze bardziej przyspieszy wszystkie prowadzone prace. W ofercie uwzględniliśmy również lasery do znakowania produktów ze szkła, ceramiki, metalu, a nawet plastiku