Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Autoryzowany serwis sprzętu Auto ID


Satysfakcja klienta zarówno w momencie kupna, jak i podczas użytkowania proponowanych przez nas produktów jest niezmiernie ważnym elementem funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dział serwisowy naszej firmy oferuje usługi gwarancyjne, jak i pogwarancyjne, obejmujące pełną gamę sprzętu z oferty standardowej oraz innych producentów.

Najwyższa jakość oferowanych usług została potwierdzona licznymi certyfikatami, nadającymi statut certyfikowanego serwisu producenta. W naszej ofercie serwisowej znajduje się bardzo urozmaicony zestaw pakietów zapewniających zindywidualizowaną obsługę naszych Klientów.

Technicy serwisu naszej firmy przeprowadzają naprawy oraz przeglądy urządzeń automatycznej identyfikacji zarówno w punkcie serwisowym znajdującym się w siedzibie naszej firmy, jak i w siedzibie Klienta.

Proponujemy między innym serwis sprzętu LXE, MOTOROLA, Toshiba (TEC), ZEBRA, CAB, Datalogic i.in.


 
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.