Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Technologia RFID.

Najnowocześniejszą technologią, która może być wykorzystywana w automatycznej identyfikacji danych jest RFID - Radio Frequency Identification. Gwarantuje ona zdalny odczyt i zapis danych usprawniając procesy produkcyjne, logistyczne i zarządcze w nowoczesnym przedsiębiorstwie. RFID to bezdotykowy sposób automatycznego zapisywania danych przy zastosowaniu transpondera zwanego również tagiem (chipem). Tag wyposażony jest w pamięć i antenę nadawczą, może być mniejszy niż 1mm*1mm. Ma postać karty plastikowej, etykiety papierowej, szklanej osłony lub inną. Wyróżnić możemy tagi aktywne i pasywne. Oprócz taga nieodzownym elementem instalacji RFID jest infrastruktura sprzętowa:: czytnik oraz antena. Zależnie od zastosowanej technologii mogą one umożliwiać bezdotykowy odczyt taga z odległości kilku centymetrów do 3-4 metrów. 

Przemysłowe wykorzystanie technologii RFID odnaleźć można w firmach branży motoryzacyjnej, AGD, nowoczesnych technologii i wielu innych. 
Powiązane Produkty
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.