Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Twoja Branża / Logistyka / Znakowanie Magazynu

Znakowanie magazynu.

        Odpowiednie, jednoznaczne i przejrzyste oznaczenie lokalizacji w magazynie jest niezbędnym elementem poprawiającym organizację pracy w magazynie. Nasza firma proponuje bardzo szeroką gamę oznakowania powierzchni przemysłowych: znaki wiszące, podłogowe, na regały półkowe, paletowe, rzędowe, wjezdne, przepływowe i inne. Samoprzylepne etykiety lokalizacyjne, tablice informacyjne, tabliczki magnetyczne czy inne znaki ułatwiają obsługę magazynu. Są one odporne na wodę, ścieranie, z powodzeniem mogą po nich przejeżdżać wózki widłowe.

          Posiadamy szerokie doświadczenie i bogate referencje w zakresie znakowania magazynów. W naszym portfolio znajdują się zrealizowane projekty o gigantycznej skali np. zespół trzech magazynów o łącznej powierzchni ponad 300tyś m2, jak i średnie i małe magazyny. Wśród referencji możemy wyróżnić m.in. projekty dla Nord Napędy, Edu Książka, Raben, Hawle Ceramika, Grupy Zakładów Martin Bauer – Phytopharm Klęka, Multeafil Dobrzyca, Schnellecke i wielu innych.

W zakres naszych usług wchodzą:

  • doradztwo w zakresie organizacji przestrzeni przemysłowej i jej oznakowania;
  • wydruk trwałych etykiet, tablic, szablonów do samodzielnej aplikacji przez klienta;
  • usługowe oznakowanie powierzchni przemysłowych;
  • organizacja zespołu znakującego, pomocnych narzędzi typu podnośniki, dźwigi itp.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.