Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Twoja Branża / Logistyka / Systemy Magazynowe

System zarządzania magazynem.

System JDA/ RedPrairie WMS jest najnowszym, pakietowym rozwiązaniem do obsługi magazynu i dystrybucji towarów stworzonym przez wiodącą w branży rozwiązań dla zarządzania łańcuchem dostaw amerykańską firmę. Jedną z jego unikalnych cech tego nowatorskiego systemu magazynowego jest możliwość wykorzystania nowoczesnych rozwiązań sprzętowych tj. przenośnych i montowanych na wózkach widłowych terminali komunikujących się z systemem drogą radiową, skanerów kodów kreskowych i dwuwymiarowych, technologii RFID, technologii Pick by Voice (kompletacja głosowa). Rozwiązanie to umożliwia znaczne przyspieszenie i podniesienie efektywności operacji magazynowych. Systemy magazynowania są adresowane do firm chcących poprawić dokładność i przejrzystość kontroli magazynu, śledzić przepływ towarów i surowców, podnieść standard obsługi klienta oraz efektywność zarządzania magazynem. System magazynowy może być zintegrowany z dowolnym systemem ERP lub działać samodzielnie.
 

Wydajny system zarządzania magazynem WMS pozwala osiągnąć wymierne korzyści, przede wszystkim:

  • zwiększyć wydajność realizacji procesów,

  • zredukować istniejące stany magazynowe.

System magazynowy WMS już w standardowej wersji jest w stanie wesprzeć właściwie każdy typ jednostki transportowej wraz z technologiami wykorzystywanymi w danym magazynie. Ponadto, rozwiązanie to posiada zaawansowane technologicznie narzędzie planowania
i dyspozycji.

 

Aby zajmować pozycje lidera WMS, jako innowacyjny system zarządzania magazynem, musi wychodzi poza efektywną obsługę podstawowych funkcji kompletacji, pakowania i wysyłki. Szczególnie, gdy zachodzi potrzeba efektywnego zarządzania skomplikowaną dystrybucją. Wymaga to unikalnej mieszanki wszechstronnej funkcjonalności i elastyczności oraz wysoce konfigurowalnej architektury systemu zarządzania magazynem.

Cechy systemu magazynowego wyróżniające go na tle branży to m.in:

  • W pełni zoptymalizowane zarządzanie zadaniami z zaawansowaną opcją przeplatania
  • Inteligentne zwalnianie i kontrola realizacji zamówień
  • Zarządzanie zleceniami produkcyjnymi
  • 100% zgodność z wymogami klientów
  • Zaawansowana kontrola towaru (partia, wiele statusów wstrzymania, definiowalne jednostki miary, starzenie i daty przydatności itd.) od surowców po wyroby gotowe
  • Zintegrowane zarządzanie placem manewrowym z harmonogramem spotkań 
  • Monitorowana w czasie rzeczywistym i rejestrowana kontrola jakości
Funkcjonalność systemu magazynowego WMS sprawia, że znajduje on zastosowanie do zarządzania pracami logistycznymi na każdej powierzchni, niezależnie od tego czy jest to średniej wielkości magazyn czy prężnie działające duże centrum dystrybucyjne.

JDA

Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.