Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Weryfikacja kodów kreskowych.


Zapewnienie właściwej jakości nadruku kodu kreskowego, czy kodu dwuwymiarowego ma zasadnicze znaczenie w sprawnym i szybkim działaniu systemów automatycznej identyfikacji.

Weryfikacja jakości nadruku kodu poprzez próbę odczytu tradycyjnym skanerem nie jest właściwą metodą. Parametry pracy skanerów kodów kreskowych odbiegają od siebie znacząco, a odczytanie kodu jednym skanerem, nie gwarantuje odczytu innym urządzeniem.


Weryfikatory kodów kreskowych i 2D renomowanych producentów.
W swojej ofercie mamy do zaoferowania wszystkie obecne na polskim rynku weryfikatory kodów kreskowych i kodów 2D renomowanych firm takich jak REA, Axicon i LVS. Weryfikatory rozróżnić można ze względu na ich budowę, mobilność (weryfikatory przenośne/ stacjonarne), długość wiązki skanującej (w zależności od szerokości kodu) a także weryfikatory laserowe, CCD lub optyczne. Ta bogata oferta urządzeń weryfikujących pozwoliła nam na dostosowanie się do wysokich wymagań i odmiennych potrzeb klienta.

 


Szkolenia z weryfikacji dopasowane do specyfiki danych branż.

Ze względu na różny profil naszych klientów  wzbogaciliśmy dodatkowo ofertę naszych szkoleń dotyczących weryfikacji o niezbędne informacje przydatne w poszczególnych branżach np. dla drukarni, dla przemysłu motoryzacyjnego, farmaceutycznego i innych branż.

Usługowe weryfikowanie kodów 1 i 2D.

Klientom, którzy  nie myślą o regularnym weryfikowaniu, bądź u których nie ma takiego wymogu,   proponujemy w pełni kompetentną i wiarygodną usługę weryfikacji jakości nadruku kodu kreskowego oraz kodu 2D ( jak również klisz, tzw. masterfilmów ) przy pomocy profesjonalnych urządzeń weryfikujących z możliwością porównania wyników weryfikacji dokonanej przez sprzęt różnych producentów. Weryfikacja przeprowadzana jest według metody tradycyjnej (badanie wymiarów kodu oraz badanie współczynnika odbicia światła od kresek i tła kodu), bądź metody ANSI (badanie profilu współczynnika odbicia światła promienia skanującego). Jej wynikiem jest szczegółowy raport z przeprowadzonych testów, wraz ze wskazówkami dotyczącymi koniecznych poprawek.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą weryfikatorów dostępnych na naszej stronie.

Zapewniamy również kompleksowe usługi i wsparcie począwszy od projektowania etykiet, przez ich usługowy wydruk w naszej drukarni, sprzedaż drukarek etykiet, zaawansowanych systemów etykietujących oraz szereg usług związanych z instalacją, szkoleniami, serwisem - zawsze zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.