Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Sprzęt / Sieci radiowe / Motorola AP-8132

Motorola
AP-8132

Opis Skrócony
Pierwszy na rynku modularny punkt dostępowy zapewniający większą elastyczność.

 
Dane Techniczne Do Pobrania Wydarzenia
 • NazwaAP-8132
  OpisUrządzenie AP 8132 to najnowszy access point w ofercie Motoroli. Jego cechy i funkcje powodują, że jest on czymś więcej niż tylko typowym punktem dostępu. Poza tym, że zapewnia szybki dostęp do sieci, dzięki swojej modularnej konstrukcji umożliwia także wydajniejsze wdrażanie aplikacji tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. Wykorzystując już istniejącą sieć bezprzewodową, urządzenie AP 8132 pozwala wdrażać aplikacje bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu i okablowania, co wiązałoby się ze stratą czasu oraz dodatkowym nakładem pracy i dodatkowymi kosztami.

  Cechy i funkcje:

  Punkt dostępu stosujący 3-przestrzenny strumień 3X3 MIMO
  Maksymalna przepustowość umożliwiająca obsługę każdej aplikacji, która jest używana w firmie (w tym aplikacji głosowych i aplikacji wideo HD).

  Zastosowanie standardów 802.11n i 802.3af
  Uproszczony montaż i zmniejszony całkowity koszt montażu dzięki zastosowaniu standardowej technologii Power-over-Ethernet (PoE).

  Standardowy interfejs USB dla dołączanych modułów
  Nieograniczone możliwości dla aplikacji dzięki innowacyjnej konstrukcji, która umożliwia dołączenie nawet dwóch modułów (po jednym z każdej strony elementu podstawowego).

  Równoważenie obciążenia, roaming z wywłaszczeniem oraz skalowanie szybkości
  Większa niezawodność i odporność sieci bezprzewodowej w celu zapewnienia obsługi dla aplikacji o newralgicznym znaczeniu.

  Dwupasmowa konstrukcja z odblokowanymi pasmami
  Większe bezpieczeństwo bez większych kosztów. Radiotelefony z odblokowanymi pasmami umożliwiają nieustanne skanowanie sieci przy użyciu dwupasmowego systemu Wireless IPS (z wykorzystaniem pasm 2,4 GHz i 5 GHz i z zastosowaniem sieci kratowej oraz równoległego dostępu klienta 802.11a/b/g/n).


 • Prospekty
  AP-8132Prospekt producenta Motorola AP8132.
  Pobierz
 • Artykuły
  Firma HENDI Polska jest częścią międzynarodowej grupy HENDI, zajmującej się od ponad 70 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie. Polski oddział firmy od 2005 roku jest oficjalnym dystrybutorem szerokiej oferty firmy obejmującej wysokiej jakości[...]
  UNIVERSAL-STAL jest firmą, która od wielu lat wiedzie prym w zakresie blach grubych wśród branży stalowej w Unii Europejskiej. Bogata oferta, w której znajdują się wszystkie stosowane gatunki i wymiary blach oraz będący zawsze do dyspozycji stan magazynowy rzędu 100.000 ton, czynią[...]
Ostatnio Odwiedzane
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.