Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Sprzęt / RFID / Motorola FX 9500

Motorola
FX 9500

Opis Skrócony
Czytnik RFID  UHFo wysokiej sprawności.
 
Dane Techniczne Do Pobrania Wydarzenia
 • NazwaFX 9500
  OpisStały czytnik RFID FX9500 zapewnia niezwykle wysoką wydajność odczytu, więc można szybko i precyzyjnie przenosić i monitorować duże ilości opakowań, palet i produktów ze znacznikami RFID. Nadaje się również idealnie do środowisk z dużą ilością znaczników, zastosowań o dużej przepustowości i do materiałów sprawiających problemy w odczycie RF.

  odel FX9500 jest niezwykle wytrzymały, ponieważ zaprojektowano go z myślą o zastosowaniach przemysłowych w trudnych warunkach. Jest również skonstruowany w taki sposób, aby można go było rozbudowywać wraz z rozwojem firmy, dzięki czemu spełnia obecne i przyszłe potrzeby w zakresie RFID.
  obudowa*IP53
  kolor*czarny
  Waga2,13 kg
  zasilanie*stałe
  CzęstotliwośćUHF
  Moc865-868 MHz
  Odległość Odczytudo 5 metrów
  TransponderyUHF
  Temperatura pracy-20oC do +50oC
  Temperatura przechowywania-40oC do +70oC
 • Filmy
  Czytnik Motorola FX9500Prezentacja czytnika RFID Motorola FX9500
  Pobierz
 • Aktualności
  Herford, Niemcy - Gerry Weber International AG, znana na całym świecie firma odzieżowa, zdecydowała się na zakup ręcznych urządzeń RFID firmy Nordic ID.Międzynarodowy projekt RFID, wdrożony w całej sieci, przewiduje łatwość odczytu i zapisu danych, którą gwarantuje urządzenie[...]
  Artykuły
  RFID (ang. Radio Frequency Identification) to technologia umożliwiająca bezprzewodową identyfikację drogą radiową. System ten zaczął z powodzeniem pracować w warunkach przemysłowych w latach 70 ubiegłego stulecia i z założenia jest[...]
Ostatnio Odwiedzane
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.