Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Sprzęt / Etykieciarki / Zebra ZE500 Series

Zebra
ZE500 Series

Opis Skrócony
Najnowsza seria modułów drukujących ZE500.
 
Dane Techniczne Do Pobrania Podobne Produkty Wydarzenia
 • NazwaZE500 Series
  Opis
  ZE500 Series to nowa linia mechanizmów drukujących w ofercie Zebry, która opiera się na szerokich badaniach przeprowadzonych wśród klientów i skonstruowana tak, aby zapewnić łatwość użycia, integracji i konsweracji w celu zapewnienia nieprzerwanej pracy automatycznych systemów etykietujących.
  Konstrukcja tych urządzeń upraszcza konserwację. Wszystkie trzy wałki można wymienić w ciągu kilku minut bez potrzeby dostępu do elementów elektronicznych drukarki. Szeroko otwarta głowica drukująca upraszcza czyszczenie i wymianę, a modułowy układ napędowy pozwala na szybką wymianę skracając czas naprawy drukarki. Czynności takie jak wymiana taśmy są nieskomplikowane. Dodatkowo, nowy wyświetlacz graficzny można wyjmować i obracać, co pozwala na elastyczne ustawienie zapewniające wygodniejsze użytkowanie.
 • Prospekty
  ZE500 SeriesProspekt producenta modułu drukującego ZE500 Series.
  Pobierz
 • Aktualności
  Szanowni Państwo, Rok 2014 jest dla nas szczególny, ponieważ obchodzimy 20-lecie swojej działalności. Słowem, które od samego początku działania naszej firmy najlepiej charakteryzuje jej rozwój jest równowaga. Od 20 lat staramy się, aby rozwój HIT-Kody Kreskowe[...]
Ostatnio Odwiedzane
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.