Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Herma
DS-P

Opis Skrócony
Bezbłędne etykietowanie palet w ruchu i w zatrzymaniu.
 
Dane Techniczne Wydarzenia
 • NazwaDS-P
  Opis
  Etykieciarka Herma DS-P pozwala na bezbłędne etykietowanie palet w ruchu oraz w zatrzymaniu.

  Jest to unikatowe na rynku rozwiązanie, które umożliwia etykietowanie dwóch prostopodadłych względem siebie boków palety (strona czołowa i boczna lub storna boczna i tylna). Bezpośrednio przed naklejeniem etykiety następuje jej  wydruk metodą termiczną, bądź termotransferową. Proces przeniesienia etykiety na paletę następuje przy wykorzystaniu sprężonego powietrza, co zapewnia ich właściwe naklejenie na powierzchniach zafoliowanych, bądź nierównych. Herma DS-P wykorzystuje dwa możliwe do wyboru moduły drukujące: Zebra PAX-Moduł lub CAB PAX-Moduł.
   
  Solidne wykonanie, na bazie wysokiej jakości komponentów, gwarantuje dużą żywotność rozwiązania. W związku z modularną budową systemu etykietującego możliwe jest szybkie jego dostosowanie do specyficznych oczekiwań Klienta.  Dzięki przejrzystości mechanicznej urządzenia wymiana części i obsługa serwisowa nie przysparza najmniejszych problemów.
   
  Nazwa DS-P
  Typ druku termotransferowy/termiczny
  Rozdzielczość [dpi] 200 300  600
  Szybkość druku
  [mm/s]
  300mm/sek
  Wielkość roli papieru Średnica do 300 mm (opcja do 600 mm), średnica bobiny do 76 mm, nawijanie wewnętrzne i zewnętrzne
  Rola foliowa do 900 lfm, bobina 1'', nawijanie zewnętrzne
  Wielkość etykiet A5, A6
  Interfejsy seryjny, równoległy, USB, Ethernet
  Sterowanie S7-200 lub S7-300 lub S7-1200 Serie
  Komunikat błędu koniec etykiet, koniec taśmy barwiącej,  błędy systemów (komunikacja błędów przez SPS lub/oraz lampę alarmową)
  Szybkość do 6 palet/minuta - zależnie do sposobu przemieszczenia palety, drukowania danych itp. Maksymalna szybkość przesuwu palety (przy etykietowaniu czołowym) wynosi 16 m/min
  Wielkość urządzenia 1000mm*800mm*wysokość różnorodna
  Sprężone powietrze 6 bar
  Podłączenia elektryczne 220 VAC, 50/60 Hz, 5A
  Temperatura pracy +5-+350C, 20 bis 85% wilgotności powietrza
 • Aktualności
  Szanowni Państwo, Rok 2014 jest dla nas szczególny, ponieważ obchodzimy 20-lecie swojej działalności. Słowem, które od samego początku działania naszej firmy najlepiej charakteryzuje jej rozwój jest równowaga. Od 20 lat staramy się, aby rozwój HIT-Kody Kreskowe[...]
Ostatnio Odwiedzane
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.