Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Sprzęt / Etykieciarki

Sposoby na automatyzację etykietowania

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo etykieciarki ręczne dla firm o niewygórowanych potrzebach aplikacji oraz systemy automatycznego wydruku i aplikacji etykiet (powszechnie także nazywane etykieciarkami). Etykietowanie, stanowiące istotną część procesu znakowania produktów, w większości przypadków wygląda podobnie: etykieta jest pobierana z rolki automatycznie i następnie nakładana na jednostkę wymagającą oznakowania z odpowiednią szybkością, różnymi sposobami zaczynając od najprostszego ręcznego (etykieciarki TOWA) przez zautomatyzowany.


Etykieciarki mogą być wykorzystywane do oznaczania opakowań pojedynczych oraz zbiorczych, takich jak palety czy kartony. Systemy automatycznego etykietowania najczęściej implementowane są na końcówkach linii produkcyjnych, na transporterach lub wbudowane w linie, zapewniając znakowanie wyrobów gotowych zgodnie z potrzebami danego przedsiębiorstwa. Ich funkcjonalność może być wzbogacona o system automatycznego skanowania kodów i ich weryfikacji zapewniając pełną identyfikację oraz śledzenie historii produkcji.
Filtry loading...
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.