Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Sprzęt / Drukarki

Profesjonalne drukarki etykiet i kodów kreskowych

Wytrzymałe, bezpieczne i inteligentne drukarki dostępne w asortymencie naszej firmy są przeznaczone do wydruku dużych i małych nakładów etykiet oraz kodów kreskowych. Dzięki mocnym konstrukcjom oraz dużej przepustowości, doskonale sprawdzą się w warunkach przemysłowych. Drukarki do etykiet samoprzylepnych (między innymi cenionej firmy Zebra, CAB, Toshina, Intermec) są w stanie tworzyć wydruki zarówno czarno-białe, jak i kolorowe (pojedynczo bądź w małych seriach). Również drukarki kodów kreskowych cechują się doskonałymi parametrami technicznymi, umożliwiając szybki wydruk kodów o różnych szerokościach. Większość urządzeń, za sprawą wytrzymałych mechanizmów druku, pozwala zminimalizować czas pracy bez przestojów.

Spośród wielu różnego rodzaju drukarek do etykiet, na szczególne zainteresowanie zasługują urządzenia termotransferowe, które drukują na określonych materiałach poprzez roztapianie pokrycia specjalnej taśmy. Drukarki termotransferowe mogą być wykorzystywane w branży przemysłowej zarówno do wydruku etykiet samoprzylepnych, jak i kodów kreskowych. Każda drukarka termotransferowa oferuje wydruki o bardzo dużej trwałości.

Poza drukarkami renomowanych firm Zebra, CAB, Toshiba, Intermec w asortymencie posiadamy także urządzenia takich marek, jak: Sato, Datamax. Wraz z drukarkami Zebra, CAB, Toshiba, Intermec oraz każdej innej firmy jesteśmy w stanie dostarczyć specjalistyczne oprogramowanie, informujące między innymi o statusie drukowania czy wykorzystaniu folii drukujących.

Filtry loading...
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.