Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Firma

HIT-Kody Kreskowe to wiodący polski dostawca, oferujący kompleksowe rozwiązania informatyczne usprawniające procesy wewnętrzne przedsiębiorstw w obszarach logistyki, produkcji, kontroli jakości i sprzedaży. Specjalizujemy się dostarczaniu sprzętu, rozwiązań i oznakowania. Realizujemy projekty związane z automatyczną identyfikacją danych w oparciu o wykorzystanie technologii kodów kreskowych, kodów dwuwymiarowych, nowoczesnych technologii RFID czy rozwiązań głosowych.
 

HIT-Kody Kreskowe posiada wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji istniejąc na rynku od 1994 roku. Za doświadczeniem stoją tak istotne cechy jak wysokiej klasy wiedza merytoryczna pracowników firmy, doskonała znajomość branży, a także szeroka sieć powiązań kooperacyjnych z renomowanymi  Partnerami i Dostawcami. Cechy te pozwalają nam efektywnie realizować oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.Nasza firma zapewnia: 
Zarząd i pracownicy HIT-Kody Kreskowe
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.