Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Eksploatacja/ Materiały / HIT Przywieszki Do Mięsa/Ryb

HIT
Przywieszki Do Mięsa/Ryb

Opis Skrócony
Pomocne oznakowanie do identyfikacji procesu produkcji.
 
Dane Techniczne Wydarzenia
 • NazwaPrzywieszki Do Mięsa/Ryb
  Opis
  W ofercie naszej firmy posiadamy specjalny rodzaj przywieszek, który sprawdził się w wielu firmach produkujących tusze i półtusze oraz inne wyroby mięsne czy rybne. Odporne na wodę, wilgoć, rozerwanie, zaginanie stanowią doskonały nośnik informacji o procesie produkcyjnym branż mięsnej i rybnej.

  Poza przywieszkami polecamy także samoprzylepne etykiety białe lub kolorowe, papierowe lub foliowe do oznakowania opakowań produktów mięsnych i rybnych.

  Przeczytaj więcej:
 • Aktualności
  Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw CeMAT w Hannoverze. Nasza ekspozycja targowa objęła następujące obszary specjalizacji naszej firmy: system JDA WMS - zajmujący najwyższe pozycje wśród systemów[...]
  Artykuły
  Etykieta umieszczona na produkcie pełni obecnie wiele funkcji - jest wizytówką naszej marki, ma sprawić, aby nasz produkt wyróżniał się spośród towarów konkurencji i oczywiście, dostarczać klientowi rzetelnej informacji o produkcie, które zachęcą go do zakupu. Jak sprawić, aby nasza[...]
Ostatnio Odwiedzane
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.