Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:



Strona Główna / Eksploatacja/ Materiały / HIT Etykiety Kolorowe

HIT
Etykiety Kolorowe

Opis Skrócony
Etykiety kolorowe polecane do marketingu - oznakowanie opakowań produktów.
 
Dane Techniczne Wydarzenia
 • NazwaEtykiety Kolorowe
  Opis
  Etykieta pomimo iż pełni głównie funkcje informacyjne, jest również swietnym narzędziem przyciągającym uwagę klienta zachęcając zarazem do kupna produktu. Innymi słowy etykieta zwieksza atrakcyjność opakowania i sprawia ze staje się ono ciekawe i niepowtarzalne.
  W ofercie naszej firmy znajdą Państwo bogatą ofertę etykiet kolorowych, przeznaczonych do oznakowania produktow gotowych w szerokim spektrum branż. Nasze dotychczasowe doświadczenia i referencje pozwoliły nam na wypracowanie wysokiej pozycji w kwestii zadruku kolorowego.



 • Aktualności
  Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw CeMAT w Hannoverze. Nasza ekspozycja targowa objęła następujące obszary specjalizacji naszej firmy: system JDA WMS - zajmujący najwyższe pozycje wśród systemów[...]
  Artykuły
  Etykieta umieszczona na produkcie pełni obecnie wiele funkcji - jest wizytówką naszej marki, ma sprawić, aby nasz produkt wyróżniał się spośród towarów konkurencji i oczywiście, dostarczać klientowi rzetelnej informacji o produkcie, które zachęcą go do zakupu. Jak sprawić, aby nasza[...]
Ostatnio Odwiedzane
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.