Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Eksploatacja/ Materiały / HIT Do Wysokich Temperatur

HIT
Do Wysokich Temperatur

Opis Skrócony
Etykieta samoprzylepna umożliwiająca znakowanie produktów w temperaturze do 350 stopni C.
 
Dane Techniczne Wydarzenia
 • NazwaDo Wysokich Temperatur
  Opis

  Zarówno duża różnorodność profesjonalnie dobranych materiałów, z których powstają etykiety specjalistyczne jak i odpowiednio skomponowane substancje klejące gwarantują, tak ważną w całym procesie oznaczania, niezawodność i funkcjonalność oznakowania w wysokich temperaturach. Na szczególną uwagę zasługuje tu doskonała przyczepność etykiet na trudnych powierzchniach i w skrajnych warunkach termicznych.


    Właściwości etykiet do wysokich temperatur:

  • doskonała przyczepność na wilgotnej, oleistej, zanieczyszczonej lub szorstkiej powierzchni;
  • znakomita przyczepność w wysokich temperaturach ( do plus 350 stopni C);
  • posiadamy także w ofercie specjalne etykiety dla branży ceramicznej do zastosowań w ekstremalnie wysokich temperaturach powyżej 1000 stopni C.      

 • Aktualności
  Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw CeMAT w Hannoverze. Nasza ekspozycja targowa objęła następujące obszary specjalizacji naszej firmy: system JDA WMS - zajmujący najwyższe pozycje wśród systemów[...]
  Artykuły
  Etykieta umieszczona na produkcie pełni obecnie wiele funkcji - jest wizytówką naszej marki, ma sprawić, aby nasz produkt wyróżniał się spośród towarów konkurencji i oczywiście, dostarczać klientowi rzetelnej informacji o produkcie, które zachęcą go do zakupu. Jak sprawić, aby nasza[...]
Ostatnio Odwiedzane
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.