Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Eksploatacja / Materiały

Etykiety samoprzylepne i taśmy do drukarek Zebra, Quick Label, Datamax, Toshiba


Etykiety samoprzylepne pełnią zazwyczaj funkcje informacyjne, dekoracyjne lub ostrzegawcze. Ich celem jest przekazywanie odbiorcom konkretnych informacji. Dostępne w naszej ofercie etykiety samoprzylepne charakteryzują się doskonałą przyczepnością i trwałością, dzięki czemu mogą być umieszczane na różnego rodzaju opakowaniach.

W ofercie posiadamy między innymi etykiety do drukarek marki Zebra, Quick Label, Datamax, Toshiba które są przeznaczone dla branż: spożywczej, kosmetycznej, przemysłu ciężkiego oraz wielu innych branż. Poza tradycyjnymi etykietami samoprzylepnymi wykonanymi z papieru, proponujemy także etykiety lub zawieszki bardziej wytrzymałe np. odporne na rozerwanie, wodę, które są w szczególności polecane do zastosowań przemysłowych. Tego typu nośniki można aplikować także na powierzchnie oleiste, brudne oraz chropowate.

W ofercie naszego sklepu z siedzibą w Poznaniu, znajdą Państwo także szeroki wybór taśm termotransferowych do zadruku na różnego rodzaju materiałach: są to między innymi taśmy żywiczne, woskowe oraz woskowo-żywiczne. Znajdą one zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest wymagana podwyższona odporność nadruku.

Trwałe, wytrzymałe i wysokiej jakości etykiety do drukarek Zebra, Quick Label, Datamax, Toshiba i innych: HIT-Kody Kreskowe Poznań to gwarancja wyrazistego przekazu informacyjnego!

Filtry loading...
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.