Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Aktualności / Zaproszenie na Niemiecki Kongres Handlu
2016.09.14,

Zaproszenie na Niemiecki Kongres Handlu


Dystrybucja wielokanałowa staje się głównym priorytetem dla detalistów. Wzrastające koszty wysyłek, terminowe dostawy i masowe zwroty wymagają szybkich, niezawodnych i skutecznych narzędzi do optymalizacji łańcucha dostaw. Sieci detaliczne starają się realizować zmieniające się i wzrastające oczekiwania klientów. Generowane w efekcie tych działań koszty stanowią zagrożenie dla rentowności biznesu w dłuższym czasie.

JDA i HKK-Consult oferują rozwiązania wspierające handel w codziennych operacjach na poziomie dystrybucji hurtowej i detalicznej. Odwiedź nas na stoisku B6A podczas Kongresu Deutscher Handelskongress w Hotelu Maritim w Berlinie, która odbędzie się w dniach 16 i 17 listopada br. Dowiedz się jak JDA i HKK-Consult mogą Ci pomóc zrealizować obietnice dla klientów i jednocześnie obniżyć koszty operacyjne, zredukować zapasy i usprawnić zarządzanie zasobami. Przyjazny, webowy interfejs użytkownika systemu WMS, prosta konfiguracja i mobilne, spersonalizowane role wyróżniają rozwiązanie JDA WMS i oferują możliwość zarządzania procesami w magazynie w czasie rzeczywistym.


JDA Warehouse Management
wykorzystuje mobilność dla zapewnienia kierownictwu i menedżerom przeglądu wszystkich aktywności w magazynie i w ten sposób umożliwia ciągłą kontrolę kosztów, produktywności i jakości usług.

JDA Warehouse Labor Management
pozwoli menedżerom stać się skutecznymi coachami i mentorami dla swoich współpracowników, poprzez promocję organizacji zorientowanej na efekty i tworzącej trwałą przewagę konkurencyjną.

JDA Third Party Billing umożliwia śledzenie kosztów magazynu w miejscu ich powstania przez operatorów logistycznych lubdla celów rozliczeń wewnętrznych.
Nowe produkty
Drukarki
Automatyka
Drukarki
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.