Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Aktualności / Targi CeMAT w Hannoverze za nami
2016.06.02,

Targi CeMAT w Hannoverze za nami


Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw CeMAT w Hannoverze. Nasza ekspozycja targowa objęła następujące obszary specjalizacji naszej firmy:

  • system JDA WMS - zajmujący najwyższe pozycje wśród systemów tej klasy wg rankingów prowadzonych przez uznane, niezależne agencje badawcze;

  • znakowanie - zarówno w zakresie doboru infrastruktury sprzętowej i programowej, a także etykiet i różnego rodzaju przywieszek do identyfikacji jednostek logistycznych i produktów;

  • innowacyjne systemy głosowe.

CeMAT to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie logistyki wewnętrznej i zarządzania łańcuchem dostaw, które gromadzi ponad tysiąc wystawców na powierzchni ponad 120 tysiącach m kwadratowych. CeMAT obejmuje wszystkie dziedziny logistyki wewnętrznej. Jest platformą prezentującą i promującą najbardziej innowacyjne i nowoczesne rozwiązania dla branży.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i owocne rozmowy biznesowe.
Nowe produkty
Drukarki
Automatyka
Drukarki
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.