Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Aktualności / Jubileusz 20 lat istnienia HIT-Kody Kreskowe
2014.01.29,

Jubileusz 20 lat istnienia HIT-Kody KreskoweSzanowni Państwo,


Rok 2014 jest dla nas szczególny, ponieważ obchodzimy 20-lecie swojej działalności. Słowem, które od samego początku działania naszej firmy najlepiej charakteryzuje jej rozwój jest równowaga.

Od 20 lat staramy się, aby rozwój HIT-Kody Kreskowe obejmował wszystkie aspekty związane z usprawnieniem funkcjonowania dzisiejszego biznesu w sferach logistyki, produkcji, kontroli jakości i sprzedaży. Branża automatycznej identyfikacji, podobnie jak nasze przedsiębiorstwo, jest w stanie ciągłego, dynamicznego wzrostu. Zmieniamy się z duchem czasu, chcąc uchodzić za organizację nowoczesną i otwartą na zmiany. Na przyszłość spoglądamy z optymizmem, widząc szanse na zrównoważony rozwój każdego z naszych działów.
Mówiąc o rozwoju, podsumowując nasze dotychczasowe doświadczenia i sukcesy podkreślamy, że funkcjonowanie i obecna pozycja rynkowa HIT-Kody Kreskowe nie byłaby osiągnięta bez wspaniałych Współpracowników, którzy przez wiele lat gromadzili i nadal wzbogacają unikalną wiedzę i know-how wyróżniające nas spośród konkurencji. To właśnie naszym Koleżankom i Kolegom należą się ogromne podziękowania.

Dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa nie byłby możliwy bez naszych Klientów i Partnerów Biznesowych, z którymi od lat realizujemy innowacyjne projekty. Serdecznie dziękujemy za współpracę.


Grzegorz Iglewski
Prezes Zarządu
HIT-Kody Kreskowe


Wywiad na podsumowanie 20 lat istnienia - odpowiedzi udzielili Jędrzej Iglewski, Grzegorz Iglewski.Nowe produkty
Drukarki
Automatyka
Drukarki
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.