Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Jestem zainteresowany:Strona Główna / Aktualności / Certyfikat Datalogic Elite Quality Partner
2012.06.28,

Certyfikat Datalogic Elite Quality Partner

Z satysfakcją informujemy, że jako jedyni w Polsce otrzymaliśmy certyfikat Elite Quality Partner, który jest najwyższym stopniem partnerskim w ścieżce certyfikacyjnej Datalogic Industrial Automation. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenia poparte specjalistycznymi szkoleniami, aby móc realizować najbardziej zaawansowane projekty w zakresie automatycznego śledzenia procesów produkcji lub procesów logistyki z wykorzystaniem stacjonarnych czytników kodów 1 i 2D, z jednoczesnym automatycznym etykietowaniem produktów i weryfikacją jakości nadruków kodów kreskowych.
Datalogic Industrial Automation jest wiodącym producentem sprzętu i rozwiązań do automatycznego odczytu kodów kreskowych, 2D i RFID, systemów wizyjnych i znakowania laserowego. Swoją ofertę kieruje do przedsiębiorstw produkcyjnych, integratorów systemów transportu wewnętrznego, centrów dystrybucyjnych. Datalogic posiada specjalizowane rozwiązania m.in. do identyfikacji opon w produkcji czy dla sortowni na lotniskach i w centrach dystrybucji.
Nowe produkty
Drukarki
Automatyka
Drukarki
Zamknij Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Dowiedz się więcej.